Baycare

Cerrahi Kalem

Baycare marka cerrahi cilt işaretleyicisi, steril ambalajında tek kullanımlık (Disposable) olup yalnız ameliyathanelerde kullanıma uygundur. Ameliyat öncesinde cerrahlar,dermotologlar,ortopedistler ve diğer hekimler tarafından, hastanın yapılacak operasyon öncesinde, cilt işaretleme ve konumlandırma yapmak amacıyla, 15cm lik steril ölçü cetveliyle birlikte hekimlerimizin en doğru, silinmeyen işaretlemeyi sağlayarak operasyon öncesi güvenli bir tıbbi ekipmandır.

Tıbbi amaçlı olan bu işaretleyicinin içinde bulunan mürekkebi Gentian Viyole (centiyana menekşesi) olup, kesinlikle toksik madde içermediğinden, hastanın cildine zarar vermemektedir.

Tıbbi işaretleme amaçlı kullanılan bu  ürün hastanın cildinden başka, insizyon sonrasında kullanımı için uygun değildir, cerrahi kesiden sonra o bölge popstopestif kompikasyonlara açık hale gelmiştir.

Baycare marka tıbbi işaretleyicinin ameliyat öncesi (pre-operation) anestezi işleminden daha evvel, hasta uyanık ve bilinçli olduğu zamanda işaretlemenin doğrulanması amaçlı son doğrulama (time-out) yapılması tavsiye edilmektedir.

Baycare marka tıbbi işaretleyicinin tek taraflı ince 0,5mm, kalın 1mm ve çift taraflı olmak üzere 3 ayrı modeli olup, satışa öyle sunulmaktadır.


Kesinlikle steril olmayan ve tıbbi amacın dışında hizmet eden ürünlerin kullanılmasını tavsiye etmemekteyiz.


Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz...


İletişim

  • Gülbahçe Mahallesi, Gürgen Sk. No:10/A
    10680 Osmangazi / BURSA
  • Tel :0 (224) 224 07 07
  • Fax: 0 (224) 252 06 16
  • info@burbaymedikal.com

Mail Listemize Katılın

Yeniliklerden ve çalışmalarımızdan haberdar olmak için bize katılın.
spam mail gönderimi yapmıyoruz...